leftpaduvodNovinkyO násŠperkyDoplnkové službyPoradňaKariéraPredajneKontaktrightpad

Všeobecné vyhlásenie

Prezeraním internetovej stránky EXTRA GOLD súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami:

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby spoločnosti EXTRA GOLD. Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. EXTRA GOLD zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.

EXTRA GOLD si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.

Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve EXTRA GOLD alebo tretích strán zmluvne viazaných so spoločnosťou EXTRA GOLD.

Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom EXTRA GOLD.


Všetky osobné údaje získava EXTRA GOLD od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala (kariéra, kontakt, dopyt) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všetky osobné údaje získava EXTRA GOLD od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

náušniceprsteneobrúčkyretiazky a náramkynáhrdelníkysúpravy a setyostatné